Series
Ratings
152
The Art of SarahRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0