Movies
Ratings
57
InceptionRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5