Series
Ratings
81- TAMALA ON PARADERated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
KaibaRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Petshop of horrorsRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Peep ShowRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
The InbetweenersRated ★ 3.5
The InbetweenersRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
POSERated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0