Movies
Ratings
27
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0