Movies
Ratings
2324
SupermanRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.0
Broken RageRated ★ 0.5
WarfareRated ★ 4.0
A Working ManRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
A Complete UnknownRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Jericho RidgeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 1.5
NobodyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 1.5