Titles you rated
East of EdenRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0