Series
Ratings
57
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0