Series
Ratings
203
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 2.0- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The PaperRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- Dating After CollegeRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.0