Movies
Ratings
701
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
PrismaRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.0
WarfareRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0