Movies
Ratings
364
V/H/S/BeyondRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
GrassRated ★ 2.5
The Woman Who RanRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5