Movies
Ratings
435
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0