Movies
Ratings
569- HeroRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5