Titles you rated
127 HoursRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0