Series
Ratings
21
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0