Series
Ratings
42
SKY CastleRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0