Movies
Ratings
15
Be with YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5