Series
Ratings
134
The Art of SarahRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.0- 퇴마록Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5