Movies
Ratings
272
Hide and SeekRated ★ 4.0
MamaRated ★ 2.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0