Series
Ratings
49
Ms. IncognitoRated ★ 1.5- DoubtRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0