Series
Ratings
112
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Falling Into YouRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 1.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Fake It Till You Make ItRated ★ 2.0
Never Too LateRated ★ 2.0
Back to SeventeenRated ★ 2.0
Secrets in the LatticeRated ★ 2.5
When I Fly Towards YouRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- プライドRated ★ 3.5
- The Time of FeverRated ★ 1.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5