Series
Ratings
44
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0