Series
Ratings
28- YeonghwadangRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5