Series
Ratings
93
High KickRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Into the SunRated ★ 4.0