Movies
Ratings
556
SupermanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
PlaneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
The FogRated ★ 3.0
ChristineRated ★ 4.0
Prince of DarknessRated ★ 3.0
They LiveRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
Escape from L.A.Rated ★ 4.0
Ghosts of MarsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Witches of EastwickRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0