Movies
Ratings
163
House of WaxRated ★ 2.0
DarknessRated ★ 2.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 1.0
MamaRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 4.0
ChawRated ★ 1.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 2.0
BeastlyRated ★ 1.0
Road to PerditionRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0