Movies
Ratings
276
FriendRated ★ 3.0
A Tale of Three CitiesRated ★ 4.0- Heavy SnowRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Don Quixote: The Ingenious Gentleman of La ManchaRated ★ 5.0
Animal FarmRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The TruthRated ★ 1.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 2.0
More than FamilyRated ★ 1.0
The GraduateRated ★ 2.0
Eternity and a DayRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
Winter LightRated ★ 4.5