Series
Ratings
55
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
Messi's World Cup: The Rise of a LegendRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0