Movies
Ratings
417- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Way StationRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5