Movies
Ratings
821
The Lion KingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
RampageRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5