Series
Ratings
27
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0