Movies
Ratings
32
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5