Series
Ratings
39
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5