Series
Ratings
142
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The X-Files Season 10Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 5.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 2.0
- Super RookieRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 3.0
- BossRated ★ 2.5
- Merry MaryRated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 1.5- DamoRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Lizzie McGuireRated ★ 3.0