Movies
Ratings
449
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Her Blue SkyRated ★ 3.0
Burn the WitchRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- 그리스 로마 신화 - 올림포스 가디언 - 기간테스 대역습Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- Neko no shukaiRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 3.5
Someone's GazeRated ★ 3.5