Movies
Ratings
485- 가지 못한 고향 잊힌 기억Rated ★ 2.0
I Am Chosun PeopleRated ★ 3.0
East Asia Anti Japan Armed FrontRated ★ 0.5
Song of Diaspora : Arirang RoadRated ★ 0.5
다시, 벚꽃Rated ★ 0.5
Dances with the WindRated ★ 0.5
The Birth of ResonanceRated ★ 3.0
Song of the PoetRated ★ 0.5
Please Make Me Look PrettyRated ★ 1.0
TiptoeingRated ★ 1.0
NocturneRated ★ 0.5
Perhaps LoveRated ★ 0.5
Seo BokRated ★ 1.5
SanctuaryRated ★ 3.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 0.5
Queer My FriendsRated ★ 4.5- The Talent ShowRated ★ 3.0
- Saving a DragonflyRated ★ 3.5
Stammering BalladRated ★ 5.0