Series
Ratings
48
Warm and CozyRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5