Movies
Ratings
621
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0