Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0