Movies
Ratings
2025
Lupin the Third: The Blood Spray of Goemon IshikawaRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
He's a Woman, She's a ManRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Psycho GoremanRated ★ 2.5- Blue in YouRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The Noisy MansionRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.5
A Bridge Too FarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5