Movies
Ratings
264
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Boiling PointRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 1.0
The MasterRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5