Movies
Ratings
605
VenomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5