Movies
Ratings
1284
ThrashRated ★ 2.5
PrimateRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The RIPRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
Kaina of the Great Snow Sea: Star SageRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0