Movies
Ratings
125
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0