Series
Ratings
364
GriseldaRated ★ 2.5
Fargo Season 5Rated ★ 5.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
The Capture Season 1Rated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 3.5
HauntedRated ★ 4.0
HauntedRated ★ 4.0- HauntedRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0
DCURated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
The Lost SymbolRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 3.5