Titles you rated
HomecomingRated ★ 3.0
Hanna Season 2Rated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.5
Undone Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.0
UploadRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
Philip K. Dick's Electric DreamsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The 4400Rated ★ 2.5
The 4400Rated ★ 3.0
VRated ★ 2.5
VRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- BakumanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The 4400Rated ★ 2.5