Movies
Ratings
2391
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5- Isle of SnakesRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
TransferRated ★ 0.5
Boy and BicycleRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 4.5
FelonRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0