Movies
Ratings
102
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0