Movies
Ratings
683
RashomonRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.5
Across the UniverseRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.0
BelovedRated ★ 2.5
PersepolisRated ★ 4.0