Series
Ratings
104
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
EXchange Season 2Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.0