Movies
Ratings
452
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Better Watch OutRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0